I kolejka: Chojniczanka II – Błękitni Stare Pole 1:0 (0:0)

16.08.2015r.

Rezerwy Chojniczanki wygrały na inaugurację sezonu 2015/2016 V ligi. Jedyną bramkę zdobył Jacek Podgórski.


Spotkanie mogło zakończyć się wyższym zwycięstwem podopiecznych Leszka Szanka, ale zdecydowanie brakowało zimnej krwi w niektórych sytuacjach. Gospodarze przez większość spotkania kontrolowali wydarzenia na boisku, choć drużyna ze Starego Pola miała kilka okazji do zdobycia bramki, ale pewnie w bramce spisywał się Michał Dumieński. Następnym rywalem rezerw będzie Wisła Korzeniewo. Mecz został zaplanowany na niedzielę 23. sierpnia w Chojnicach o godzinie 17:00.


I KOLEJKA V LIGA GDAŃSK II: CHOJNICZANKA II CHOJNICE – BŁĘKITNI STARE POLE 1:0 (0:0)

1:0 – Jacek Podgórski (65′)

Chojniczanka II: Michał Dumieński – Marek Pliszka, Bartosz Ważyński, Krystian Froelke, Przemysław Pietruszka (66′ Damian Pompała) – Jeremiasz Grela, Rafał Majtyka, Rafał Grzelak (46′ Jakub Mrozik), Jacek Podgórski, Paul Grischok (78′ Maksymilian Boczek) – Jakub Kalinowski (87′ Tomasz Prusaczyk)

redakcja@mkschojniczanka.pl