Dragan Jelić rozpocznie treningi z Chojniczanką

17.08.2015r.

29-letni słoweński napastnik Dragan Jelić rozpocznie treningi z Chojniczanką.

Jelić za sobą ma grę w m.in. słoweńskim Mariborze z którym zdobywał Mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Słowenii, tureckim Rizesporze czy holenderskim Williem II Tilburg. Na swoim koncie ma także występy w młodzieżowych reprezentacjach Słowenii, w eliminacjach do Ligi Mistrzów i Ligi Europy, a także w rozgrywkach o Puchar UEFA. W poprzednim sezonie był zawodnikiem słoweńskiego NK Rudar (Velenje) dla którego zagrał w 29. ligowych meczach zdobywając 9. bramek i zaliczając 3. asysty.

Dragan Jelić najwięcej czasu spędził w lidze słoweńskiej w której zagrał w 219. meczach zdobywając w nich 60. bramek i zaliczając 23. asysty.

Gra wygląda dobrze, ale brakuję bramek i punktów dlatego dalej myślimy o wzmocnieniu drużyny. Transfer Jelicia to nie wszystko. Do końca okienka mamy 2. tygodnie i nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa odnośnie transferów do klubu – mówi dyrektor sportowy Chojniczanki, Maciej Chrzanowski.

fot. nkmaribor.com

redakcja@mkschojniczanka.pl