Przedsprzedaż biletów na mecz z Drutex-Bytovią Bytów

11.09.2015r.

W piątek 11. września ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz z Drutex-Bytovią Bytów. Można już także zakupić wejściówki na mecz z Dolcanem Ząbki oraz na pucharowe spotkanie z GKS-em Bełchatów. Przedsprzedaż prowadzona jest w Strefie Kibica Chojniczanki znajdującej się w Domu Towarowym Libera na II. piętrze, która jest czynna w godzinach od 9:30 do 18:00 (w dni robocze) i w godzinach od 9:30 do 14:00 (w soboty).

Ceny biletów:
Bilet Normalny:
13 zł (w sprzedaży internetowej), 15 zł (w przedsprzedaży) i 20 zł (w dniu meczu)
Bilet Ulgowy: 8 zł (w sprzedaży internetowej), 13 zł (w przedsprzedaży) i 17 zł (w dniu meczu).

Bilet ulgowy przysługuje młodzieży w wieku szkolnym do 18. roku życia oraz kobietom.
Zawodników klubu prosimy, by darmowe wejściówki za okazaniem podbitej legitymacji odbierali tylko i wyłącznie w przedsprzedaży.

Mecz Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytów rozegrany zostanie w środę 16. września o godzinie 20:00.

redakcja@mkschojniczanka.pl