Media po meczu Wigry Suwałki – Chojniczanka

14.09.2015r.

Jak mecz Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice relacjonowały media.

SportoweFakty.pl – „Nie śpij przed przerwą, bo przegrasz”
[…]Od początku zaatakowali podrażnieni ostatnimi niepowodzeniami gospodarze. Jednak akcje piłkarzy z Suwałk były często zbyt chaotyczne. Z kolei rywal Chojniczanka nie miał zamiaru otwierać się przed przeciwnikiem i spokojnie czekał na swoją szansę.[…]

Bialystok.Sport.pl – „Wigry Suwałki znów bez punktów u siebie”
W pierwszej połowie meczu to gospodarze mieli lekką przewagę, ale Chojniczanka objęła prowadzenie. W 43. minucie po szybkim wypadzie na strzał zza pola karnego zdecydował się Maciej Rogalski. Pomimo interwencji Hieronima Zocha piłka wpadła do bramki.[…]

Suwałki24.pl – „Mecz z gatunku kto strzeli, ten wygra”
Suwalczanie przegrali, ale równie dobrze mogły zakończyć ten mecz zwycięstwem i zamiast w środku, plasować się czubie tabeli. Chojniczanka oddała w sumie dwa celne strzały, z których ten pierwszy zaowocował jedynym golem.[…]

redakcja@mkschojniczanka.pl