Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:1)

27.09.2015r.

Chojniczanka wygrała w Głogowie z Chrobrym 1:0 po bramce Pawła Zawistowskiego z 11 minuty meczu.

10. KOLEJKA I. LIGA: CHROBRY GŁOGÓW – CHOJNICZANKA CHOJNICE 0:1 (0:1)
0:1 – Paweł Zawistowski (11′)

CHOJNICZANKA: Damian Podleśny – Łukasz Kosakiewicz, Marcin Biernat, Piotr Kieruzel, Przemysław Pietruszka – Maciej Rogalski, Paweł Zawistowski, Radosław Bartoszewicz, Przemysław Czerwiński (64′ Jakub Mrozik), Bartłomiej Niedziela (83′ Paul Grischok) – Tomasz Mikołajczak (89′ Andrzej Rybski)

CHROBRY: Sławomir Janicki – Krzysztof Ziemniak (74′ Damian Sędziak), Damian Byrtek, Łukasz Bogusławski, Adam Samiec – Dominik Kościelniak (46′ Michał Bednarski), Mateusz Hałambiec (58′ Marcel Gąsior), Szymon Drewniak, Łukasz Szczepaniak, Wołodymyr Hudyma – Maciej Górski

Żółte kartki: Byrtek, Sędziak – Mikołajczak, Rogalski, Biernat, Bartoszewicz
Sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn)

redakcja@mkschojniczanka.pl