Media po meczu Chrobry Głogów – Chojniczanka

28.09.2015r.

Jak niedzielny mecz 10. kolejki I. ligi: Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice relacjonowały media.

Przegląd Sportowy – „Niedawny lider w kryzysie”
[…]Niedawny lider zrobił dużo, żeby tego meczu przynajmniej nie przegrać. Głogowianie stworzyli wiele sytuacji strzeleckich (Szymon Drewniak, Maciej Górski), ale chojnicka bramka była jak zaczarowana. W 73. minucie goście mieli kapitalną okazję na podwyższenie prowadzenia. Maciej Rogalski wykonywał rzut karny. Strzelił jednak w nogi Sławomira Janickiego.[…]

SportoweFakty.pl / WP.pl„Świetna gra obronna kluczem do zwycięstwa”
[…]
W drugiej połowie Chojniczanka kontynuowała bardzo uważną i co najważniejsze skuteczną grę w obronie. Stoperzy wygrywali każdy główkowy pojedynek, a boczni obrońcy często skutecznie blokowali centry ze skrzydeł. Chrobry był bezradny.[…]

TutajGłogów.pl „Domowa porażka piłkarzy Chrobrego Głogów”
[…]Od pierwszych minut zawodnicy Chrobrego Głogów starali się utrzymywać przy piłce i rozgrywać szybkie akcje, jednak nie zdało się to na wiele. Pierwszy strzał na bramkę gości oddał z rzutu wolnego Szymon Drewniak, ale bramkarz Chojniczanki Chojnice poradził sobie bez większych problemów. W kolejnych minutach swoje szanse mieli przyjezdni.[…]

Biuro Prasowe

MKS Chojniczanka 1930 Chojnice