Przedsprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa

01.10.2015r.

Zarząd MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice podjął pierwsze decyzje dotyczące przedsprzedaży biletów na mecz 1/4 finału Pucharu Polski z Legią Warszawa (28.października).

Dystrybucja prowadzona będzie w Strefie Kibica znajdującej się na II. piętrze w Domu Towarowym Libera.

Przedsprzedaż rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek, 5. października. W poniedziałek (5. października) i wtorek (6. października) bilety na ten mecz w cenie 40 zł będą mogli nabywać jedynie posiadacze karnetów na rundę jesienną trwającego sezonu I. ligi. Ponadto od wtorku prowadzona będzie także sprzedaż wejściówek dla zawodników Chojniczanki (także z sekcji lekkoatletycznej) oraz trenerów klubu. Cena biletu dla posiadaczy aktualnej, podbitej legitymacji klubowej wynosi 20 zł. Tego dnia bilet (w cenie 40 zł) zakupić będzie mógł także rodzic bądź pełnoletni opiekun zawodnika (wstęp na mecz dla osób poniżej 13. roku życia możliwy jest jedynie pod nadzorem pełnoletniego opiekuna), a w przypadku zawodnika powyżej 13. roku życia osoba z najbliższej rodziny (rodzic, brat lub siostra).

Od środy (7. października) do soboty (10. października) bilety w przedsprzedaży (również w cenie 40 zł) będą dostępne dla posiadaczy Karty Kibica. Te dni przedsprzedaży są przeznaczone dla osób które już posiadają kartę kibica. W okresie od 5. do 10. października nie będzie możliwości wyrabiania nowych kart. Taka możliwość będzie istniała podczas przedsprzedaży biletów na najbliższy mecz z Zawiszą Bydgoszcz, jednak klub zaznacza, że ilość dostępnych kart jest w tym momencie ograniczona.

Posiadacze karnetów i kart kibica mogą w pierwszym tygodniu sprzedaży zakupić bilet w internecie bez konieczności pojawiania się w Strefie Kibica.

Pierwszeństwo zakupu biletów dla posiadaczy karnetów i kart kibica ma na celu wyróżnienie stałych bywalców stadionu przy ulicy Mickiewicza 12 i umożliwienie im uczestnictwa w tym historycznym wydarzeniu.

Szczegóły dotyczące wolnej sprzedaży wejściówek dla osób, które nie korzystają z kart kibica i nie uczęszczają regularnie na mecze Chojniczanki zostaną podane do wiadomości w późniejszym terminie. Ponadto klub czyni starania o zwiększenie pojemności stadionu na mecz z Legią poprzez dostawienie dodatkowej trybuny za jedną z bramek. W przypadku wyczerpania się puli biletów na to spotkanie, rozpocznie się proces sprzedaży wejściówek na dodatkową trybunę. W takim przypadku koszt wejściówki będzie wynosił 50 zł.

Na mecz z Legią Warszawa nie będą obowiązywały żadne ulgi ani darmowe wejściówki. Członkowie Sekcji Seniora i honorowi członkowie klubu, którzy są zainteresowani wejściem na mecz Chojniczanka – Legia, proszeni są o kontakt z sekretariatem klubu (osobiście lub telefonicznie w dni robocze od 9:00 do 14:00. Tel. 52 397 50 51), do dnia 10. października.

Kibiców kupujących bilet w Strefie Kibica prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, gdyż spore zainteresowanie może spowodować wolniejsze działanie systemu sprzedaży.

Biuro Prasowe

MKS Chojniczanka 1930 Chojnice