Zmiany kadrowe w Klubie

02.10.2015r.

Z dniem 30. września 2015 roku pełnić obowiązki rzecznika prasowego klubu MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice zakończył Szymon Bibik, który został Prezesem Akademii Piłkarskiej w Szczecinku.

Nie opuszcza nas jednak na zawsze, gdyż dalej będzie spikerem na meczach Chojniczanki. Na posiedzeniu zarządu uroczyście podziękowano ustępującemu rzecznikowi, któremu wręczono także specjalną koszulkę. Z tego miejsca raz jeszcze chcielibyśmy bardzo podziękować za ponad 5. lat współpracy i życzyć sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Nowym rzecznikiem prasowym Chojniczanki został Jakub Piekut. Kuba już od paru miesięcy współpracował z klubem, gdzie m.in. zajmował się stroną klubową oraz kierował klubowymi profilami w Social Media. W rundzie wiosennej był także spikerem na meczach ligowych.

Nowym członkiem zespołu został również Łukasz Dudzik. W związku z tym, że Chojniczanka dynamicznie się rozwija Łukasz będzie pełnił funkcję specjalisty ds. marketingu i promocji klubu, który przejmie część obowiązków po Szymonie, a także współpracował będzie ze wszystkimi Partnerami Chojniczanki.

Marketing i promocja

MKS Chojniczanka 1930 Chojnice