Junior C1 wygrywa Puchar Borów Tucholskich

Zespół Juniora C1 Chojniczanki prowadzony przez Mirosława Czuryło zajął 1. miejsce w Pucharze Borów Tucholskich, który rozgrywany był w miniony weekend w Tucholi.

W zawodach wzięło udział 6. drużyn, grano systemem każdy z każdym. Podopieczni trenera Czuyrły zwyciężyli we wszystkich 5. meczach i oprócz zwycięstwa drużynowego, zdobyto również osiągnięcie indywidualne. Najlepszym bramkarzem turnieju został uznany Dominik Klauzo.

Chojniczanka – Borowiak Czersk 2:1
Klaudiusz Ciuk, Dominik Klauzo
Chojniczanka – OSMM Malbork 1:0
Jakub Kumer
Chojniczanka – Tucholanka Tuchola 1:0
Mateusz Kołtonowski
Chojniczanka – Gwiazda Bydgoszcz 2:1
Arian Darwish, Klaudiusz Ciuk
Chojniczanka – Wda Świecie 2:0
Adrian Lewiński, Tobiasz Stanka

Skład:
Dominik Klauzo, Klaudiusz Ciuk, Arian Darwish, Nikodem Janas, Krzysztof Korzczyc, Patryk Lemańczyk, Adrian Lewiński, Jakub Kumer (C), Tobiasz Stanka, Mateusz Kołtonowski, Remigiusz Szyman, Mikołaj Józefowski

Juniorzy Turniej

DSC01739

Drużyna Mirosława Czuryły wygrała również turniej halowy w Czersku „Borowiak Cup”. Jakub Kumer został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Kaszubia Kościerzyna – Chojniczanka 0:1
Jakub Kumer
Chojniczanka – Santana Wielki Klincz 5:0
Jakub Kumer x2, Adrian Lewiński, Arian Darwish, Nikodem Janas
Chojniczanka – Borowiak Czersk 1:0
Nikodem Janas
AP Człuchów – Chojniczanka 0:5
Mikołaj Józefowski, Tobiasz Stanka, Jakub Kumer, Adrian Lewiński, Hubert Rekowski
Chojniczanka – Lider Rychnowy 0:0

Skład:
Dominik Klauzo, Klaudiusz Ciuk, Arian Darwish, Nikodem Janas, Krzysztof Korzczyc, Patryk Lemańczyk, Filip Lemańczyk, Jakub Kumer, Tobiasz Stanka, Mateusz Kołtonowski, Damian Lewiński, Mikołaj Józefowski

Rocznik 2000 zagrał natomiast w Borowiak Cup rocznika 99 i młodszych. Chojniczanka zajęła 4. miejsce, natomiast drugi zespół zajął 5. miejsce. Indywidualne nagrody zdobywali: Marcin Kurs (król strzelców), Adrian Kaczorowski (najbardziej wszechstronny zawodnik turnieju).

Chojniczanka I – Chojniczanka II 5:2
Marcin Kurs x3, Jakub Kupczyk, Adrian Lewiński – Patryk Lemańczyk, Adrian Kaczorowski

Borowiak Czersk – Chojniczanka I 2:1
Marcin Kurs