Przekaż 1% podatku na szkolenie dzieci i młodzieży!

Skomentuj

Początek 2016 roku to czas rozliczeń podatku dochodowego za rok ubiegły. Chojniczanka – podobnie jak w poprzednich latach – kontynuuje współpracę z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym”. Dzięki temu wszyscy sympatycy będą mogli wesprzeć drużyny młodzieżowe naszego klubu odpisem 1% podatku!

Sposób przekazywania 1% będzie wyglądał dokładnie tak samo jak poprzednio. W formularzu PIT, w rubryce „Numer KRS” należy wpisać 0000270261, a w rubryce „Cel szczegółowy 1%” CHOJNICZANKA CHOJNICETaki tytuł jest bezwzględnie wymagany, aby pieniądze trafiły do właściwego odbiorcy!

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji! Przypominamy, że w naszym klubie trenuje około 400 młodych zawodników, którzy w przyszłości mogą stanowić o sile Chojniczanki. Dajmy im szanse i wspomóżmy ich wysiłek odpisem 1%!

Wypełnienie formularza PIT i tak jest obowiązkowe, a dodatkowe wpisanie „Celu szczegółowego 1%” zajmuje zaledwie kilka sekund. Korzyści z tego wynikające będą dla zawodników i klubu niezwykle wymierne!

pit-wzor-wypelniony

1-procent_kalendarzyk_2013

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi