Hermes dołącza do sztabu szkoleniowego Chojniczanki

1 Comment

Hermes Neves Soares dołączył do sztabu szkoleniowego Chojniczanki Chojnice. W klubie będzie pełnił funkcję drugiego trenera.

Nowy członek sztabu szkoleniowego Chojniczanki ostatnio pracował w Zawiszy Bydgoszcz, gdzie był drugim trenerem i współpracował z Mariuszem Rumakiem, Danielem Osińskim i później z Maciejem Bartoszkiem. W Zawiszy Hermes zakończył także swoją karierę piłkarską, po sezonie 2013/2014.

Na boiskach polskiej ekstraklasy Hermes zagrał w 206. meczach zdobywając 6. bramek. W swojej karierze grał m.in. w Corinthians Sao Paulo, Widzewie Łódź, Koronie Kielce, Jagiellonii Białystok czy Polonii Bytom. Na swoim koncie ma także występy w młodzieżowych reprezentacjach Brazylii.

Od 2014 roku Hermes posiada również polskie obywatelstwo.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

 

1 Komentarz do “Hermes dołącza do sztabu szkoleniowego Chojniczanki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi