Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów

Trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej 2022. Od soboty 19 lutego prowadzona jest już sprzedaż otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

ZASADY DYSTRYBUCJI KARNETÓW

– Sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera na II piętrze w dni robocze w godzinach od 10:00 do 17:00 i w soboty od 9:30 do 13:30;

– Kibice, którzy w trakcie letniej sprzedaży zakupili karnet na cały sezon nie muszą ponownie przychodzić do Strefy Kibica. Ważność karnetów na cały sezon obowiązuje do końca rundy wiosennej.

– Do zakupu karnetu ulgowego upoważnieni są uczniowie szkół do osiemnastego roku życia oraz kobiety;

CENNIK DLA POSIADACZY KARNETÓW W RUNDZIE JESIENNEJ 2021
normalny – 80 zł, ulgowy – 60 zł

CENNIK STANDARDOWY
normalny – 90 zł, ulgowy – 65 zł

KORZYŚCI WYNIKAJˇCE Z POSIADANIA KARNETU

– ceny karnetów są dużo bardziej korzystne niż zakup pojedynczych wejściówek
– rezerwacja miejsca na całą rundę i uniknięcie kolejek po bilet;
– pierwszeństwo wejścia na stadion (w przypadku ograniczenia dostępnej liczby miejsc)
– pierwszeństwo w zakupie karnetu w przyszłym sezonie;

W razie pytań lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl