Licytacja WOŚP z udziałem zawodników Chojniczanki

W sobotę o godzinie 10:00 w człuchowskim CANPOL Odejewski odbędzie się wyjątkowa licytacja z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na aukcji obecni będą także zawodnicy z pierwszego zespołu Chojniczanki z karnetami VIP na mecze rundy wiosennej I ligi, do której zespół z Chojnic przystąpi z fotela lidera tabeli.

Do wylicytowania będzie piłka reprezentacji Polski z podpisem wybitnego polskiego bramkarza Jerzego Dudka. Nie ma chyba kibica piłkarskiego w Polsce, który nie pamiętałby legendarnego finału Ligi Mistrzów z 2005 roku, gdzie Liverpool po rzutach karnych pokonał AC Milan, a popularny „Dudi” dzięki obronie trzech jedenastek znacznie przyczynił się do zdobycia Pucharu Europy przez zespół z Anglii. Dudek to 60-krotny reprezentant Polski, a swoją karierę zakończył w jednym z największych klubów świata – Realu Madryt.

aukcja piłka

Wszelkich informacji dotyczących licytacji udziela Adam Bondarenko pod numerem telefonu: 665 239 295.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice