Trwa otwarta sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

2 Comments

Przypominamy o trwającej sprzedaży karnetów na domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej.

Sprzedaż prowadzona jest w Strefie Kibica Chojniczanki znajdującej się na II piętrze w Domu Towarowym Libera oraz w internecie za pośrednictwem strony www.kupbilet.mkschojniczanka.pl (opcja dostępna wyłącznie dla posiadaczy Karty Kibica).

Karnet na mecze Chojniczanki to także oszczędność czasu i pieniędzy. Do kasy udajemy się tylko raz – przy zakupie karnetu. Nowy karnetowicz zaoszczędza co najmniej 20 zł, a kibic przedłużający ważność karnetu oszczędza co najmniej 30 zł. Przed nami emocjonująca runda i osiem bardzo ważnych spotkań na własnym stadionie z których każdy będzie prawdziwym piłkarskim świętem. Liczymy na wsparcie kibiców, którzy będą naszym dwunastym zawodnikiem. – mówi rzecznik prasowy klubu, Jakub Piekut.

Do kupna karnetu konieczne jest posiadanie karty kibica. W przypadku braku karty, można ją wyrobić w godzinach działania Strefy Kibica. Koszt wyrobienia Karty Kibica lub wyrobienie duplikatu wynosi 10 zł. Do wyrobienia Karty Kibica potrzebny jest dowód osobisty. W przypadku dzieci legitymacja szkolna oraz nr PESEL. Karnety dla osób w wieku 7-13 lat są sprzedawane jedynie po wskazaniu prawnego i pełnoletniego opiekuna.

Przechwytywanie1* do zakupu karnetu/biletu ulgowego uprawnieni są uczniowie szkół podstawowych , gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do 18. roku życia, a także kobiety.

Przechwytywanie4Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice