Sparing nr 8: Rasel Dygowo – Chojniczanka Chojnice 0:6

Chojniczanka wygrała kolejny mecz sparingowy. Rywalem żółto-biało-czerwonych był IV-ligowy Rasel Dygowo.

SPARING NR 8 (NIECHORZE): RASEL DYGOWO – CHOJNICZANKA CHOJNICE 0:6
0:1 – Patryk Mikita
0:2 – Hieronim Gierszewski
0:3 – Hieronim Gierszewski
0:4 – Jacek Podgórski
0:5 – Patryk Mikita
0:6 – Patryk Mikita

CHOJNICZANKA: I połowa: Łukasz Budziłek – Paweł Golański, Piotr Kieruzel, Michał Markowski, Przemysław Pietruszka – Michał Jakóbowski, Rafał Grzelak, Paweł Zawistowski, Bartłomiej Niedziela, Andrzej Rybski – Hieronim Gierszewski.

II połowa: Michał Dumieński – Jacek Podgórski, Marcin Biernat, Wojciech Lisowski, Dawid Pałys – Łukasz Kosakiewicz, Irakli Meschia, Dominik Piechowski, Tomasz Prusaczyk, Piotr Kręcki – Patryk Mikita.

RASEL: Paweł Waśków – Piotr Czapka, Dawid Ejzygman, Marcin Murawski, Adam Zejfer, Oskar Stępień, Michał Swiżek, Piotr Suchwatko, Łukasz Wiśniewski, Sławomir Kukielewski, Michał Lampa
W II połowie zagrali także: Andrzej Wojciechowski, Mikołaj Duwe, Karol Grochowski, Sylwester Chomicz, Sebastian Kołodziejski

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice