II miejsce rocznika 2002 Chojniczanki na Chemik Cup 2017

W sobotę 11 lutego trampkarze trenera Sławomira Jankowskiego zajęli 2 miejsce w turnieju Chemik Cup 2017 rozegranym w Solcu Kujawskim.

W meczu o złoto po zaciętej walce zespół Chojniczanki uległ 2:3 drużynie Warta II Poznań. Nasz zawodnik Tim Schopinski zdobył najwięcej bramek i został królem strzelców turnieju.

juniorzy turniejjuniorzy turniej

W naszym zespole zagrali: Daniel Landowski, Juliusz Kowalczyk, Bartłomiej Araszewski, Kacper Kasperowicz, Szymon Galikowski, Mateusz Remiszka, Sylwester Narloch, Filip Górecki, Tim Schopinski.

W turnieju brały udział następujące drużyny

Błękitni Inowrocław, Polonia Środa Wlkp, Wda Świecie, Chojniczanka Chojnice, Warta I Poznań, Warta II Poznań, Chemik I Bydgoszcz, Chemik II Bydgoszcz, Chemik III Bydgoszcz, Cuiavia Inowrocław.

Biuro Prasowe MKS “Chojniczanka 1930” Chojnice