Transfer nr 3: Michał Suchanek (Legia Warszawa)

1 Comment

Michał Suchanek został oficjalnie zawodnikiem Chojniczanki.

20-letni skrzydłowy będzie wypożyczony na pół roku z Legii Warszawa. Michał trenował już od trzech tygodni z Chojniczanką i zdobył bramkę w meczu sparingowym z Olimpią Elbląg.

Michał Suchanek to wychowanek Legii Warszawa. Młody pomocnik miał już możliwość trenować z pierwszą drużyną (był m.in. powołany na dwa zimowe obozy u trenera Czerczesowa), ale w Ekstraklasie jeszcze nie zadebiutował. W tym sezonie rozegrał 10 meczów w III lidze w których zdobył 2 bramki. Natomiast w poprzednim sezonie w 20 ligowych meczach zdobył 7 bramek.

Urodzony w Warszawie zawodnik może grać zarówno na prawym jak i na lewym skrzydle. Suchanek ma na swoim koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice
fot. Piotr Hukało

1 Komentarz do “Transfer nr 3: Michał Suchanek (Legia Warszawa)