Sparingowa sobota na Modraku

Skomentuj

W sobotę na boisku Modrak rozegrane zostaną dwa spotkania sparingowe. O godzinie 11:00 Chojniczanka zmierzy się z Elaną Toruń, a o godzinie 13:00 ze Stomilem Olsztyn.

Elana Toruń po rundzie jesiennej zajmuje czwarte miejsce w drugiej grupie III ligi. W barwach Elany grają także byli zawodnicy Chojniczanki: Marcin Trojanowski i Michał Steinke. Ostatni raz z Elaną żółto-biało-czerwoni mierzyli się w sezonie 2012/13 w ramach rozgrywek o mistrzostwo II ligi zachodniej. W Toruniu padł remis 1:1, a w Chojnicach mecz zakończył się wygraną Chojniczanki 1:0.

Natomiast drugim sparingpartnerem będzie dobrze znany ligowy przeciwnik Stomil Olsztyn. To właśnie w Olsztynie chojniczanie kończyli rewelacyjną rundę jesienną. Tamto emocjonujące spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Drużyna prowadzona przez trenera Adama Łopatko nie poczyniła jeszcze żadnych ruchów transferowych tej zimy.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi