Sparingowa sobota na Modraku

Skomentuj

W sobotę na boisku Modrak rozegrane zostaną dwa spotkania sparingowe. O godzinie 11:00 Chojniczanka zmierzy się z Elaną Toruń, a o godzinie 13:00 ze Stomilem Olsztyn.

Elana Toruń po rundzie jesiennej zajmuje czwarte miejsce w drugiej grupie III ligi. W barwach Elany grają także byli zawodnicy Chojniczanki: Marcin Trojanowski i Michał Steinke. Ostatni raz z Elaną żółto-biało-czerwoni mierzyli się w sezonie 2012/13 w ramach rozgrywek o mistrzostwo II ligi zachodniej. W Toruniu padł remis 1:1, a w Chojnicach mecz zakończył się wygraną Chojniczanki 1:0.

Natomiast drugim sparingpartnerem będzie dobrze znany ligowy przeciwnik Stomil Olsztyn. To właśnie w Olsztynie chojniczanie kończyli rewelacyjną rundę jesienną. Tamto emocjonujące spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Drużyna prowadzona przez trenera Adama Łopatko nie poczyniła jeszcze żadnych ruchów transferowych tej zimy.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Sponsorzy Brązowi

Patroni Medialni

Sponsorzy Techniczni

Oficjalna Woda

Sponsorzy Rozgrywek