Piotr Gruszka i Jan Kocian po meczu Chojniczanka – Podbeskidzie

Skomentuj

Pomeczowe wypowiedzi trenerów: Piotra Gruszki (Chojniczanka) i Jana Kociana (Podbeskidzie).

Piotr Gruszka:
Chcieliśmy zdobyć trzy punkty i bardzo nam na tym zależało. Nie jesteśmy do końca zadowoleni z takiego wyniku. Biorąc jednak pod uwagę okoliczności w jakich dzisiejszy mecz przebiegał, muszę moim chłopakom pogratulować. Grając ponad 70 minut w osłabieniu potrafili się dobrze zaprezentować. Mieliśmy swoje sytuacje i mogliśmy je wykorzystać. Trudno mi oceniać sytuację z tą czerwoną kartką. Nie wiem czy nie była ona pokazana zbyt pochopnie, być może wystarczyłaby żółta kartka, ale zostawiam to do oceny innym, ja byłem zbyt daleko od tej sytuacji. Jeszcze raz gratuluję moim zawodnikom postawy mimo gry w osłabieniu.

Jan Kocian:
Powiem tak, punkt na terenie lidera ligi nie jest oczywiście wynikiem złym, ale w tych okolicznościach w jakich graliśmy w tym spotkaniu ten punkt to za mało. Nie zagraliśmy dobrze w pierwszej połowie po tej czerwonej kartce. Nie graliśmy mądrze i dostaliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, gdzie wiedzieliśmy, że nasz przeciwnik jest mocny w tym elemencie gry. W drugiej połowie nasza gra wyglądała lepiej, ale też brakowało spokoju w tej grze. Sytuacji nie ułatwiała też pogoda i warunki boiskowe. Szanujemy ten punkt. Chojniczanka jest liderem ligi i przed tym meczem bralibyśmy ten punkt w ciemno.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice
fot. Chojnice.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi