94-letni kibic na meczu Chojniczanka – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Skomentuj

Pan Kazimierz urodzony w 1923 roku przejechał prawie 600 km żeby zobaczyć mecz swojej drużyny z sektora gości.

W trakcie spotkania wręczyliśmy Panu Kazimierzowi kilka klubowych gadżetów. Bardzo prawdopodobne, że to właśnie Pan Kazimierz był najstarszym kibicem który oglądał mecz na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930. Sytuacja w której na mecz Chojniczanki przychodzi kibic, który jest starszy od naszego klubu to rzecz już niespotykana. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i cieszymy się, że mogliśmy sprawić Panu Kazimierzowi radość, przekazując drobny upominek.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi