94-letni kibic na meczu Chojniczanka – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Skomentuj

Pan Kazimierz urodzony w 1923 roku przejechał prawie 600 km żeby zobaczyć mecz swojej drużyny z sektora gości.

W trakcie spotkania wręczyliśmy Panu Kazimierzowi kilka klubowych gadżetów. Bardzo prawdopodobne, że to właśnie Pan Kazimierz był najstarszym kibicem który oglądał mecz na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930. Sytuacja w której na mecz Chojniczanki przychodzi kibic, który jest starszy od naszego klubu to rzecz już niespotykana. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i cieszymy się, że mogliśmy sprawić Panu Kazimierzowi radość, przekazując drobny upominek.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Sponsorzy Brązowi

Patroni Medialni

Sponsorzy Techniczni

Oficjalna Woda

Sponsorzy Rozgrywek