Rezerwy: Chojniczanka II – Żuławy Nowy Dwór Gdański 0:2 (0:1)

Rezerwy Chojniczanki przegrały w pierwszym wiosennym meczu klasy okręgowej grupy Gdańsk II.

Podopieczni Leszka Szanka przegrali z Żuławami Nowy Dwór Gdański 2:0 i stracili fotel lidera na rzecz klubu z Nowego Dworu Gdańskiego. Strata rezerw Chojniczanki do miejsca premiowanego awansem do IV ligi wynosi jeden punkt. Z pierwszego zespołu w niedzielnym meczu zagrali: Michał Dumieński, Dawid Pałys, Karolis Chvedukas, Hieronim Gierszewski i Patryk Mikita.

Za tydzień rezerwy Chojniczanki zmierzą się na wyjeździe z Radunią Stężyca. To spotkanie zostało zaplanowane na sobotę 25 marca o godzinie 16:00.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice