Piotr Kieruzel: Nie mam zamiaru uciekać od odpowiedzialności

Pomeczowa wypowiedź Piotra Kieruzela.
– Najłatwiej byłoby powiedzieć, że wystarczyło wytrzymać cały mecz bez błędu. Tym razem mi się ten błąd przytrafił i niestety to jest pokłosie tego, że straciliśmy w sobotę punkty. Wydaje mi się, że gdyby nie ten mój indywidualny błąd, to goście nie byliby w stanie nam zagrozić. Nie mam zamiaru uciekać od odpowiedzialności, powinienem zażegnać niebezpieczeństwo przy sytuacji bramkowej dla Podbeskidzia. – mówił po meczu Piotr Kieruzel.

-Trzeba zacząć maksymalnie punktować. Wiadomo, że jedziemy do Puław po zwycięstwo. Wisła nie jest przypadkowym zespołem, a teraz wygrała na trudnym terenie w Głogowie. Czas najwyższy zdobyć pełną pulę. – twierdzi obrońca Chojniczanki.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice
fot. Piotr Hukało