Marcin Biernat: Trzeba podnieść głowy do góry

4 komentarze

Pomeczowa rozmowa z Marcinem Biernatem.
Ciężko powiedzieć coś dobrego o tym meczu. Zagraliśmy słabe spotkanie. Przegrywaliśmy 2:0, potem zdobyliśmy kontaktową bramkę i wydawało się, że może uda się nam ten wynik odwrócić. Później już straciliśmy bramki po kontrach. Kiedyś ta porażka na własnym stadionie musiała przyjść, ale nie spodziewaliśmy się, że przyjdzie to akurat w meczu z zespołem, który był w kryzysie, znajduje się w dole tabeli i nie wygrał meczu na wyjeździe. GKS Katowice straciło punkty, Wigry straciły punkty i liczyliśmy, że w sobotę będzie świetna okazja, by odskoczyć w tabeli. Tak się niestety nie stało – mówił po meczu Marcin Biernat.

Dwie ostatnie stracone bramki to już był efekt tego, że się otworzyliśmy. W końcówce byliśmy większością zespołu z przodu i nie mieliśmy już sił żeby nadążać za każdą kontrą GKS-u. Rywal tego dnia grał głównie długą piłką, co przy wysokim ustawieniu naszej defensywy powodowało trudności. Teraz jedziemy do Siedlec, trzeba podnieść głowy do góry. Jest jeszcze osiem kolejek i dalej wszystko jest w naszych rękach. – komentuje defensor Chojniczanki.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

4 Komentarze do “Marcin Biernat: Trzeba podnieść głowy do góry

 • W Mielcu tez by na was wystarczyla gra dluga pilka. Macie tak odsloniete skrzydla i tak latwo wrzucic wam pilke zza obroncow ktorzy stoja za blisko srodka,ze tylko ostatni baran nie chcialby tego wykorzystac. Pozdro i glowa do gory. Zaciesnic szeregi, grajcie uwazniej a moze nie wypadniecie poza pierwsza trojke. Zycze wam awansu.

 • Marcin , przywieźcie dobry wynik z Siedlec – to z Sandecją będziemy dopingować ze zdwojoną siłą. Wczorajsze bramki padały po Waszych ewidentnych błędach.Ponadto nie można wygrać meczu o ile nie oddaje się strzałów na bramkę przeciwnika. Po odejściu Bartoszka to można Was pochwalić za pierwszą połowę w Mielcu no i drugą z Katowicami a pozostałość to typowa przeciętność.

 • Była okazja „odskoczyć” na 3 punkty ale nic z tego. Nie da się wygrać meczu będąc
  w rundzie wiosennej przeciętną (a może
  i poniżej) drużyną. Wyniki tej rundy plasują naszą drużynę w dolnej połówce tabeli. Nic dziwnego – nie potrafimy od 9 kolejek wygrać u siebie a to cechuje tylko
  słabeuszy. Praktycznie w żadnym meczu
  wiosennej rundy nie byliśmy drużyną
  zdecydowanie lepszą. Nawet zwycięstwo
  w Mielcu można uznać za wysoce szczęśliwe. Z przebiegu gry to Stal przewyższała nas o klasę i porażka
  3 bramkami można byłoby uznać za sukces.Tak słabo grająca Chojniczanka
  i to w każdym z dziewięciu meczów, nie
  ma najmniejszych szans na awans.
  Trzeba wreszcie zacząć strzelać, również
  zza granicy pola karnego i to często.
  W meczu z GKS Tychy – jak to ktoś wcześniej napisał – Chojniczanka oddała
  raptem jeden no może trzy strzały.
  Taką postawą nie zdobywa się 3 punktów. Remis jest de facto porażką –
  strata 2 punktów.
  A zatem trzeba i to od zaraz zmienić styl gry no i oczywiście zaangażowanie, gdyż
  o punkty będzie trudno.
  Wierzę, że zarówno Trener jak i Zawodnicy przeanalizują dotychczas rozegrane swoje mecze i mecze drużyn, z którymi przyjdzie nam się potykać i wreszcie „Chojna” zacznie zdobywać komplety punktów. Limit remisów i porażek został w całości wyczerpany.
  My kibice bedziemy Was dopingować
  i wspierać.

 • Kiedyś zwycięstwo na własnym stadionie
  powinno przyjść. Chyba lepszej okazji nie
  było jak mecz z GKS Tychy.
  Ależ skąd okazało się, że akurat Chojniczanka „wpadła” w dołek (zresztą
  od 9 kolejek) i nie potrafiła zdobyć „pewnych” 3 punktów. Mało tego okazało się, że wszystkiemu winni są kibice.
  Polecam oglądnąć mecze ligi mistrzów
  i wszystko będzie jasne. Tam „gryzą” trawę do samego końca nie wspominając
  o technice i taktyce gry.
  Mam nadzieję, że ten mecz podziała
  na drużynę jak zimny prysznic i do końca
  rozgrywek będziemy oglądać inne mecze
  – każdy mecz za 3 punkty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi