Mateusz Złotnicki sędzią meczu z Pogonią Siedlce

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 27. kolejki Nice 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice będzie Mateusz Złotnicki z Lublina.

Sędzia Złotnicki prowadził jak dotychczas dwa mecze Chojniczanki i każdy z nich kończył się wygraną żółto-biało-czerwonych. Były to dwa spotkania z sezonu 2014/15: zakończone wynikiem 2:0 spotkanie z Widzewem Łódź i wynikiem 2:1 z Sandecją Nowy Sącz. W meczu z Sandecją drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Piotr Kieruzel.

Bilans sędziego Złotnickiego w sezonie 2016/17 to 12. meczów Nice 1 Ligi i 2. spotkania Pucharu Polski. Łącznie pokazał w nich 76 żółtych kartek, 3 czerwone kartki i podyktował 4 rzuty karne.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice