Komunikat dotyczący miejsc na stadionie

7 komentarzy

Komunikat Klubu MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice.

W związku z dostosowywaniem stadionu do zaleceń delegatów PZPN, pod miejscami zadaszonymi wzdłuż barierek odgradzających przejście od trybuny, pojawiło się ogrodzenie na wzór tego znajdującego się nad sektorem VIP. Rozwiązanie to pozwoli udrożnić ciągi komunikacyjne na koronie stadionu, które w trakcie spotkania są często blokowane. Prosimy naszych kibiców, by rozważnie dokonywać wyboru miejsca na stadionie przy zakupie biletu i zajmować przypisane krzesełko.

ogrodzenie stadion ogrodzenie stadion trybuna trybuna ogrodzenie

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

7 Komentarze do “Komunikat dotyczący miejsc na stadionie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi