Chojniczanka na strzelnicy (FOTO)

11.05.2017 (aktualizacja 13.09.2017)r.

W czwartek postawiono na nieco inną formę treningu. Piłkarze i sztab szkoleniowy Chojniczanki gościli na Strzelnicy Odejewscy, zlokalizowanej w pobliżu obwodnicy Chojnic przy zjeździe Nieżychowice.

Nasi zawodnicy pod czujnym okiem opiekunów ćwiczyli celne oko. Każdy z graczy miał możliwość sprawdzić się na różnego rodzaju broni. Skuteczność prezentowana podczas czwartkowej wizyty na strzelnicy, pozwala sądzić, że celowniki są odpowiednio nastawione przed sobotnim meczem z MKS-em Kluczbork.

Strzelnicy Odejewscy, bardzo dziękujemy za świetną gościnę.

Zachęcamy naszych kibiców do odwiedzenia wyjątkowej, jedynej w okolicy – krytej strzelnicy! To świetna atrakcja dla każdego. Świat chłodnej w dotyku broni, zapachu prochu i adrenaliny w żyłach – czeka na Ciebie!

Zaprzyjaźniona z klubem strzelnica jest świetnym miejscem, by spędzić ze znajomymi czas pełen bezpiecznej i zdrowej rywalizacji. Warto je odwiedzić jeżeli szukasz miejsca i możliwości do nauki strzelania, przystrzelania broni, doskonalenia techniki strzelania lub uprawiania szerokiej gamy sportów strzeleckich i strzelectwa myśliwskiego.

Strzelnica wyposażona jest w:
– szeroki asortyment różnego rodzaju broni palnej
– elektryczne transportery tarcz
– monitoring stanowisk
– obrotnice tarczowe
– tarcze biathlonowe

Strzelnica Odejewscy zaprasza również do nauki praktycznego, bojowego strzelania i sprawnego posługiwania się bronią. Szkolenia są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć skutecznie posługiwać bronią palną, a także doskonalić strzeleckie umiejętności sportowe.

Kontakt: kierownik strzelnicy Jarosław Frączek, tel. 692 440 964

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice