Internetowa sprzedaż biletów na mecz z Drutex-Bytovią

1 Comment

W internecie trwa już przedsprzedaż biletów na niedzielny mecz z Drutex-Bytovią Bytów.

Zachęcamy do zakupów w internecie, by uniknąć stania w kolejkach. Bilety w internecie mogą kupować także osoby nie posiadające Karty Kibica, a dodatkowo można sobie wydrukować bilet w domu.
Ceny biletów w internecie:
Bilet normalny: 15 zł
Bilet ulgowy: 10 zł

Kibice, którzy byli choć raz na meczu Chojniczanki rozgrywanym na Stadionie Miejskim Chojniczanka, przy pierwszym logowaniu powinni odebrać z klubu swój login oraz hasło. Jest to możliwe na dwa sposoby – pierwszy to wizyta w Strefie Kibica i bezpłatny odbiór wydruku z systemu loginu i hasła na który trzeba się zalogować w serwisie kupbilet.mkschojniczanka.pl. Drugi sposób to kontakt mailowy na adres bilet@mkschojniczanka.pl. W odpowiedzi zwrotnej prześlemy dane konieczne do zalogowania się na swoje konto.
Po pierwszym logowaniu można zmienić hasło oraz dane kontaktowe.

Kibice którzy nie byli jeszcze na meczu Chojniczanki muszą wejść w zakładkę “Zarejestruj Się”. Po podaniu wszystkich wymaganych danych, możliwe będzie zalogowanie się na swoje świeżo utworzone konto.

WAŻNE! Osoby chcące wydrukować bilet w domu, przy zakupie wejściówki w polu “Rodzaj Biletu” muszą wybrać opcję “Kod kreskowy”.
Wybranie rodzaju Karta spowoduje “nabicie” biletu na Kartę Kibica (opcja jedynie dla posiadaczy Karty Kibica).

JAK KUPIĆ BILET ONLINE? – SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA

Sprzedaż w internecie prowadzona jest również poprzez serwis KUPBILET.PL

Mecz Chojniczanka Chojnice – Drutex-Bytovia Bytów rozegrany zostanie w niedzielę 21 maja o godzinie 18:00.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

1 Komentarz do “Internetowa sprzedaż biletów na mecz z Drutex-Bytovią

• Witam! Wszystko było by fajnie z tym kupnem biletów przez internet, ale żeby to zrobić to trzeba mieć świętą cierpliwość. Drugi dzień już próbuję zapłacić za zarezerwowane bilety i nie mogę tego zrobić. Moja cierpliwość się kończy.