Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice 0:1

Chojniczanka wygrywa w Grudziądzu 1:0 po bramce Pawła Zawistowskiego!

31. KOLEJKA NICE 1 LIGA: OLIMPIA GRUDZIĄDZ – CHOJNICZANKA CHOJNICE 0:1 (0:1)
0:1 – Paweł Zawistowski (41′)

OLIMPIA: 23. Patryk Królczyk – 94. Arkadiusz Kasperkiewicz, 4. Lukas Klemenz, 24. Matic Žitko, 27. Marcin Woźniak – 25. Damian Ciechanowski (46, 99. Damian Michalik), 6. Adam Banasiak, 8. Kamil Kurowski, 20. Daniel Feruga (56, 11. Marcin Smoliński), 9. Marcin Kaczmarek (77, 21. Wesllem Monteiro) – 96. Jakub Łukowski.

CHOJNICZANKA: 24. Maciej Gostomski – 25. Wojciech Lisowski, 26. Michał Markowski (34, 19. Bartłomiej Niedziela), 2. Marcin Biernat, 6. Przemysław Pietruszka – 23. Jacek Podgórski (90, 16. Hieronim Gierszewski), 5. Paweł Zawistowski, 7. Rafał Grzelak, 10. Andrzej Rybski (84, 27. Karolis Chvedukas), 21. Łukasz Kosakiewicz – 17. Tomasz Mikołajczak.

żółte kartki: Žitko, Kasperkiewicz, Łukowski, Woźniak – Podgórski, Kosakiewicz, Biernat.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

6 Komentarze do “Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice 0:1

• W końcu drużyna pokazała j..a i zagrała z determinacją i wolą walki. Dziś pokazali, że im zależy i wygrali na trudnym terenie i to pomimo gry przez większość meczu w 10. Brawo! A.Rybski wprawdzie niby był na boisku….ale nieobecny. Trener drużynie zafundował lekki stres trzymając go tak długo na boisku a zawodnikowi wyraźną krzywdę.

• Brawo.
    Teraz kolej na kolejne zwycięstwa, w tym
    dwukrotnie u siebie i arcyważny wyjazdowy mecz z Wigrami.
    W meczu z Olimpią to Chojniczanka zagrała mądrze i stworzyła wiele sytuacji
    na kolejne bramki.
    O drugiej połowie trzeba jak najszybciej
    zapomnieć.
    Jeszcze jest szansa na awans i jeśli „Chojna” zagra w stylu rundy jesiennej
    to wszystko jest możliwe.
    A zatem do boju po 9 punktów.
    Jeszcze raz najlepsze gratulacje dla
    Zawodników i oczywiście Trenera.
    Dziękujemy…..

• Ciesze sie ze mylilem sie odnosnie wyniku tego meczu , zwracam honor Panowie bo bylo widac teraz chec i zaangazowanie:) Gratulacje i oby to utrzymac:)