Tomasz Mikołajczak przedłużył kontrakt z Chojniczanką

1 Comment

Miło nam poinformować, że napastnik Tomasz Mikołajczak pozostanie na dłużej w Chojniczance. Mikołajczak przedłużył właśnie swoją umowę z klubem.

Tomasz Mikołajczak dla Chojniczanki rozgrywa już swój piąty sezon. Złożyło się na to 128 ligowych spotkań i 4 mecze Pucharu Polski. Łącznie w żółto-biało-czerwonych barwach zdobył 38 bramek. W trwającym sezonie Tomek zagrał w 21 ligowych meczach w których zdobył 4 bramki. Wszedł także w końcówce meczu z Wisłą Kraków w 1/8 finału Pucharu Polski.

Z obecnej kadry Chojniczanki to właśnie Tomek Mikołajczak jest najdłużej w zespole i rozegrał dla niego najwięcej spotkań. Niejednokrotnie zdobywał dla Chojniczanki ważne bramki i swoją dobrą grą pomagał w osiągnięciu historycznych wyników.  W swojej karierze grał m.in. w Lechu Poznań z którym zdobył Mistrzostwo Polski w sezonie 2009/10. Zagrał także w meczach eliminacyjnych do Ligi Mistrzów. Na boiskach Ekstraklasy wystąpił w 36 meczach w których zdobył 5 bramek.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

1 Komentarz do “Tomasz Mikołajczak przedłużył kontrakt z Chojniczanką

  • Gratuluje. Defensywny napastnik w 21 meczach obecnego sezonu zdobył 4 bramki czyli jest się z czego cieszyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi