Wypowiedzi Artura Derbina i Jacka Paszulewicza

Skomentuj

Wypowiedzi trenerów: Artura Derbina i Jacka Paszulewicza po meczu Olimpia Grudziądz – Chojniczanka.

JACEK PASZULEWICZ (OLIMPIA GRUDZIĄDZ): Gratuluję trenerowi zdobycia trzech punktów na trudnym terenie. Jeżeli chodzi o samo spotkanie, to jestem bardzo zawiedziony – nie tyle stratą trzech punktów, co po prostu spodziewałem się lepszego meczu z obu stron. Dwa zespoły w lidze grające ofensywnie, wypracowywały bardzo mało okazji. Był to typowy mecz walki. W pierwszej połowie nie było widać, że gramy u siebie. Mam żal do swoich zawodników o pierwszą połowę, ponieważ Chojniczanka zabrała nam większość naszych atutów i pokazała to, co my chcieliśmy grać w pierwszej połowie. Druga połowa była już lepsza w naszym wykonaniu. Dążyliśmy za wszelką cenę do wyrównania. Wierzyłem do końca, że ten rezultat ulegnie zmianie. Na chwilę obecną na więcej nie było nas stać. Jesteśmy dalej w grze o swoje cele. Trzy mecze, dziewięć punktów do zdobycia. Czwartego czerwca zobaczymy, gdzie będzie Olimpia.

ARTUR DERBIN (CHOJNICZANKA): Gratuluję drużynie za reakcję po naszym niefortunnym rozpoczęciu pracy. Co prawda gra we wcześniejszych meczach nie wyglądała źle, ale brakowało nam punktów. Dzisiaj udało się w końcu zdobyć trzy punkty. Nie brakowało nam determinacji i charakteru. Jeszcze wiele pracy przed nami. Spoglądając na tabelę robi się bardzo ciekawa sytuacja, także show must go on.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice
zdjęcia: Polsat Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi