Protecta Sp. z o.o. zwiększa wsparcie dla Chojniczanki!

Skomentuj

Z największą przyjemnością informujemy, iż firma Protecta Sp. z o.o., która wspiera MKS 1930 Chojniczankę Chojnice od prawie 4 lat znacząco zwiększyła swoje zaangażowanie w pomoc Klubowi.

Reprezentujący Protectę Wojciech Łągiewka oraz Bartłomiej Krukowski oświadczyli, iż zwiększenie finansowania Klubu ma związek z jego prężnym rozwojem – zarówno od strony sportowej jak i organizacyjnej oraz pozytywnemu klimatowi dla biznesu, jaki wytworzył się w Chojnicach. Wszystkich przedsiębiorców gorąco zachęcamy do rozmowy z firmą prawno-finansową Protecta, która specjalizuje się w ochronie i dystrybucji majątku firmowego oraz prywatnego – za życia jak i na wypadek śmierci.

Firma Protecta Sp zo.o. jako pierwsza w Polsce wprowadziła Program Asekuracji Majątku, którego celem jest szczegółowe zaplanowanie wszelkich sytuacji jakie mogą zastać spadkobierców. To świadome zabezpieczenie firmy, majątku prywatnego, pieniędzy oraz zarządu nad firmą.

To unikatowe rozwiązanie, które spotkało się w ostatnich miesiącach hitem na rynku. Od teraz rodziny przedsiębiorcy mogą być spokojne m.in. o świadome plany utrzymania przedsiębiorstwa jak i o utrzymanie zgromadzonego majątku.

Zapraszamy do kontaktu: 509-448-442 lub 604-961-730.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi