Rekordowa przedsprzedaż! Ponad 1000 sprzedanych wejściówek!

Skomentuj

Dwa dni sprzedaży biletów na mecz z Chrobrym Głogów przyniosły niesamowite liczby potwierdzające ogromne zainteresowanie spotkaniem.

Na dzień dzisiejszy (tj. wtorek 30 maja) już ponad 1000 osób jest uprawnionych do wejścia na mecz Chojniczanka – Chrobry Głogów. Przy takim tempie sprzedaży nie mamy wątpliwości, że w niedzielę uda się zapełnić stadion. Przypominamy, że nasz obiekt pomieści dokładnie 2994 widzów. Na meczu z Chrobrym otwarta zostanie druga strona stadionu (sektor D). Bilety na ten sektor są już dostępne w sprzedaży. Wejście na sektor D będzie możliwe od strony ulicy Okreżnej.

Trwa przedsprzedaż biletów na niedzielne wydarzenie. Specjalnie zostały wydłużone godziny działania Strefy Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera do godziny 17:00. W środę, czwartek i piątek Strefa czynna będzie w godzinach od 10:00 do 17:00. W sobotę od 10:00 do 13:30. Radzimy nie zwlekać z zakupem biletu na ostatnią chwilę. Istnieje także możliwość zakupu biletów online przez serwis kupbilet.mkschojniczanka.pl oraz kupbilet.onet.pl. Bilety na mecze Chojniczanki są także dostępne w punktach dystrybucyjnych KupBilet na terenie całego kraju (LISTA PUNKTÓW)

Przypominamy również o zmianie godziny meczu z 15:00 na 12:30. Dzień pozostaje bez zmian – niedziela, 4 czerwca. W niedzielę na stadion wszyscy w barwach, pokażmy jak kibicują Chojnice!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi