Nowa odsłona e-sklepu Chojniczanki!

Skomentuj

Jest nam bardzo miło przedstawić nową odsłonę i nową jakość oficjalnego e-sklepu Chojniczanki. Projektem i realizacją nowej odsłony e-sklepu zajęła się firma Inpero.

W ostatnim czasie w e-sklepie zaszły estetyczne i funkcjonalne zmiany, dzięki którym korzystanie z wirtualnego sklepu powinno być jeszcze prostsze i przyjemniejsze! Oprócz nowej szaty graficznej, pojawiły się nowe opcje jak możliwość rezerwacji produktu i osobistego odbioru w Strefie Kibica. Już wkrótce powinny pojawić się także płatności PayPal oraz mailowe powiadomienia o nowościach i promocjach.

W naszym e-sklepie znajdą Państwo te same produkty, które są dostępne w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera. Strona www.sklep.mkschojniczanka.pl z miesiąca na miesiąc jest coraz częściej odwiedzanym serwisem. Dokonywanych jest także więcej transakcji poprzez e-sklep. Bardzo często to właśnie za pośrednictwem e-sklepu, nasi kibice dokonują spokojnego wyboru produktu, a następnie udają się do stacjonarnego sklepu w celu zakupu. Strona „czynna” jest przez całą dobę.

Wszystkie gadżetowe i odzieżowe nowości są dodawane do serwisu na bieżąco. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zakupów. Kupując klubowe gadżety – wspierasz klub.

WWW.SKLEP.MKSCHOJNICZANKA.PL

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi