Promocja na koszulki meczowe Chojniczanki!

Nasz meczowy pasiak od firmy adidas w specjalnej promocji!

KOSZULKA MECZOWA SENIORSKA

Czym więcej razy byliście na domowym meczu Chojniczanki w rundzie wiosennej, tym niższa będzie cena koszulki. Przy zakupie, wystarczy podać sprzedawcy swoje imię i nazwisko, by mógł zweryfikować liczbę meczów. Jeżeli ktoś posiadał karnet na rundę wiosenną – niezależnie od ilości meczów na których był – ma maksymalny rabat.

meczowaPromocja trwa do wyczerpania zapasów wyłącznie w Strefa Kibica Chojniczanki i nie dotyczy e-sklepu.

KOSZULKI MECZOWE JUNIOR

Natomiast wszystkie koszulki meczowe w rozmiarach juniorskich (tj: 116, 128, 140, 152, 164) zostają przecenione ze 139 zł na 99 zł.

MECZOWA-JUNIORPromocja na koszulki juniorskie obejmuje także e-sklep i potrwa do wyczerpania zapasów.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

2 Komentarze do “Promocja na koszulki meczowe Chojniczanki!