PKS Chojnice wspiera Chojniczankę!

1 Comment

Zarząd klubu MKS Chojniczanka 1930 z dumą informuje o nawiązaniu współpracy z Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej Chojnice. Witamy w drużynie!

PKS Chojnice Sp. z o.o. powstało w 2005 w wyniku przekształcenia z Przedsiębiorstwa Państwowej Komunikacji Samochodowej. Początkowo głównym filarem działalności był przewóz osób, obecnie przewaga działalności to handel paliwami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przedsiębiorstwo posiada 54 autobusy, którymi realizuje przewóz osób na liniach regularnych, obsługuje trzy powiaty: chojnicki, sępoleński i tucholski.
PKS Chojnice obsługuje linie do Bydgoszczy, Torunia i Poznania.

XW1V4194 GOT prev

PKS Chojnice posiada trzy stacje paliw – w Chojnicach na ul. Drzymały, w Tucholi na ul. Bydgoskiej oraz w Stargardzie Szczecińskim gdzie sprzedaje się dobrej jakości paliwa marki ORLEN. Paliwo dowożone jest własną cysterną zarówno na potrzeby PKS Chojnice jak również do klientów.

c6

1 Komentarz do “PKS Chojnice wspiera Chojniczankę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi