II turniej piłkarski „Rodzina Chojniczanki” już jutro!

1 Comment

Wszystkich kibiców, rodziców i innych zainteresowanych zapraszamy na rozpoczynającą się już jutro drugą edycję turnieju „Rodzina Chojniczanki”.

W dniach 22-25 czerwca na boisku „Modrak” przy ulicy Bałtyckiej w Chojnicach odbędzie się kolejny turniej piłki nożnej pod nazwą „Rodzina Chojniczanki”. W turnieju będą brać udział grupy dziecięce MKS Chojniczanka 1930 z roczników 2004-2012 oraz zaproszone drużyny. Spotkania młodzieży rozplanowane zostały na czwartek, piątek i sobotę, natomiast podczas ostatniego dnia turnieju to rodzice zmierzą się z sobą na boisku.

Dodatkową atrakcją zaplanowaną na niedzielny dzień będzie między innymi „mobilny sektor dziecięcy”, gdzie animatorki z Przedszkola „Skrzaty” wraz z PartyShop congee.pl przygotowały różne niespodzianki. Dzieci będą mogły również skorzystać z darmowych dmuchanych ślizgawek.

W niedzielę będzie również możliwość obejrzenia strażackich wozów bojowych oraz policyjnych i zapoznania się z ich pracą. Ponadto strażacy z OSP Chojnice będą uczyć jak udzielamy pierwszej pomocy.

Plan turnieju:

Czwartek 1600-1900 Turniej grup dziecięcych z rocznika 2006

• Futbol Academy Piła
  • Pomezania Malbork

Piątek 1300 -1700  Turniej grup dziecięcych z rocznika 2009 – 2012

Sobota 900 – 1300 Turniej grup dziecięcych z rocznika 2004

• AP Szczecinek
  • U2 Bytów
  • Błonie Barwice

Sobota 1300 – 1600 Turniej grup dziecięcych z rocznika 2007-2008

Niedziela 1100 – 1500 Turniej Rodziców

Zapraszamy wszystkich!

1 Komentarz do “II turniej piłkarski „Rodzina Chojniczanki” już jutro!

• Byłem, grałem i widziałem. Świetny pomysł i świetna impreza. Tylko troszkę pogody w niedzielę zabrakło. Czekam na kolejny turniej rodziców.