IV Śniadanie Biznesowe za nami

3 komentarze

Kolejne śniadanie biznesowe za nami!

We wtorek ze śniadaniem biznesowym zagościliśmy nad jeziorem Charzykowskim w Ośrodku Wypoczynkowym ”REJS” w Charzykowach. Było to już kolejne śniadanie biznesowe w nowej formule w tym roku. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem firm z poza Naszego regionu. Gościliśmy firmy między innymi z Torunia, Bydgoszczy, Solca Kujawskiego oraz Chodzieży. Była to już kolejna doskonała okazja jaką Klub Biznesu MKS Chojniczanka 1930 Chojnice stworzył aby w miłej i ciepłej atmosferze nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Po krótkiej prezentacji czym jest Klub Biznesu, przedstawieniu planów, możliwości jakie daje członkostwo w Klubie Biznesu oraz aktualnych klubowiczów MKS Chojniczanka 1930 Chojnice nastąpiło przedstawienie nowych klubowiczów, którzy wstąpili po ostatnim śniadaniu do Naszego grona. Następnie wszyscy uczestnicy przy ciepłym i pysznym jedzonku mieli okazję się zaprezentować, powiedzieć czym się zajmują ich przedsiębiorstwa oraz jakich kontaktów biznesowych szukają. Potem nastąpiła wymiana wizytówek, każdy z uczestników miał okazję porozmawiać z sobą, wymienić się doświadczeniem oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Wszystkim przybyłym dziękujemy i zapraszamy na następne śniadanie, które odbędzie się 21 lipca
o godzinie 9 również w Ośrodku Wypoczynkowym „REJS” w Charzykowach. Obsłudze oraz Pani menager Ośrodka Wypoczynkowego ”REJS” w Charzykowach dziękujemy za miłe i ciepłe przyjęcie.

 

fot: Aleksander Knitter / www.aleksanderknitter.pl

 

3 Komentarze do “IV Śniadanie Biznesowe za nami

  • Witam. Śniadanie jest niewątpliwie ‚interesujące’. Wylosowano już pary pucharu PL a na stronie cisza….Legionovia Legionowo/Znicz Pruszków – Chojniczanka Chojnice. Napiszcie też coś o transferach> Co się dzieje? Koto jest testowany? kto przymierzany? Cisza…a człowiek żądny wiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi