Technikum nr 3 w Chojnicach z Chojniczanką!

1 Comment

Dziękujemy za wsparcie ze strony graficznej dla Technikum nr 3 w Chojnicach.

Klub Chojniczanka Chojnice to nie tylko piłkarze czy trener. To sztab ludzi, drużyna, w której każdy pracuje na sukces klubu. Ostatnio do naszej drużyny dołączyła grupa młodzieży z Technikum nr 3 im. Bohaterów Szarży pod Krojantami w Chojnicach. Uczniowie kształcą się na kierunku grafika komputerowego, a prywatnie nie opuszczają prawie żadnego meczu naszego klubu. Wspólnie z dyrekcją technikum zdecydowaliśmy więc o nawiązaniu współpracy, której przedmiotem jest opracowywanie grafik na plakaty oraz klubowe gadżety.

Nasze technikum ma ponad 85 lat ale staramy się tak modyfikować ofertę kształcenia aby dopasować się do potrzeb rynku pracy. W tej chwili kształcimy:

– grafików komputerowych;

– fototechników z elementami fotografii kryminalistycznej

– specjalistów do spraw reklamy;

– techników hotelarstwa;

– techników obsługi ruchu turystycznego.

W ofercie na nowy rok szkolny mamy także technika przemysłu mody.

Wprowadzone kierunki zobowiązują nas do tego aby  pokazywać młodzieży jak szerokie spektrum mają wybrane przez nich zawody. Jesteśmy chętni do współpracy ze środowiskiem lokalnym. W przypadku Chojniczanki, uczniowie ucieszyli się ze współpracy i są bardzo zmotywowani. Wiedzą, że muszą stanąć na wysokości zadania bo tworzą dla klubu, któremu sami wiernie kibicują.”- mówi wicedyrektor Technikum nr 3 p. Celina Zielinska- Lorek.

Więcej informacji o placówce na www.tech3chojnince.pl

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

1 Komentarz do “Technikum nr 3 w Chojnicach z Chojniczanką!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi