Zarząd z absolutorium za 2016 rok

W środę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ulicy Angowickiej 45 w Chojnicach odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków klubu.

W trakcie zebrania głos zabierali prezes zarządu – Maciej Polasik, główna księgowa – Mirella Derda oraz przewodniczący komisji rewizyjnej – Andrzej Rostkowski. Prezes Maciej Polasik podsumował działalność klubu w 2016 roku, w którym to Chojniczance udało utrzymać się w I lidze i dotrzeć do 1/8 finału Pucharu Polski. Główna księgowa przedstawiła natomiast sprawozdanie finansowe. W późniejszym głosowaniu, jednogłośnie, zarząd klubu otrzymał absolutorium za 2016 rok.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice