Zarząd z absolutorium za 2016 rok

Skomentuj

W środę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ulicy Angowickiej 45 w Chojnicach odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków klubu.

W trakcie zebrania głos zabierali prezes zarządu – Maciej Polasik, główna księgowa – Mirella Derda oraz przewodniczący komisji rewizyjnej – Andrzej Rostkowski. Prezes Maciej Polasik podsumował działalność klubu w 2016 roku, w którym to Chojniczance udało utrzymać się w I lidze i dotrzeć do 1/8 finału Pucharu Polski. Główna księgowa przedstawiła natomiast sprawozdanie finansowe. W późniejszym głosowaniu, jednogłośnie, zarząd klubu otrzymał absolutorium za 2016 rok.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi