Transfer nr 7: Krzysztof Danielewicz

1 Comment

To nie koniec transferowej ofensywy naszego klubu. Miło nam poinformować, że nowym zawodnikiem Chojniczanki został Krzysztof Danielewicz!

Danielewicz związał się z Chojniczanką rocznym kontraktem z opcją przedłużenia.

25-latek to nominalny środkowy pomocnik. Może zagrać zarówno na pozycji numer 8, a także 6 i 10. Przez ostatnie 4 lata, regularnie występował na boiskach Ekstraklasy. W najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce łącznie rozegrał 92 mecze w których zdobył 3 bramki.

Poprzednim klubem Krzysztofa Danielewicza był Górnik Łęczna. Przez ostatnie półtora roku w barwach „Zielono-Czarnych” rozegrał 26 meczów w Ekstraklasie w których zdobył 2 bramki oraz w 2 spotkaniach Pucharu Polski. Wcześniej był m.in. graczem Śląska Wrocław dla którego wystąpił w 44 meczach Ekstraklasy czy Cracovii z którą awansował na najwyższy szczebel rozgrywek w Polsce, a sezon później – także w biało-czerwonych barwach – rozegrał 25 spotkań w których strzelił 1 bramkę.

Co ciekawe, Danielewicz był kiedyś testowany w naszym klubie. Sprawdzany był w trakcie sparingu z Kaszubią Kościerzyna, gdy Chojniczankę prowadził jeszcze Grzegorz Kapica, a sam Danielewicz grał w młodzieżowych zespołach Zagłębia Lubin.

Witamy w klubie!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

 

1 Komentarz do “Transfer nr 7: Krzysztof Danielewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi