Transfer nr 10: Adam Ryczkowski

1 Comment

Adam Ryczkowski nowym zawodnikiem Chojniczanki!  20-letni skrzydłowy związał się z chojnickim klubem rocznym kontraktem.

Nominalną pozycją Adama Ryczkowskiego jest lewa strona pomocy. Ponadto z powodzeniem może występować także na prawym skrzydle jak i jako najbardziej wysunięty zawodnik.

Nowy gracz Chojniczanki rundę wiosenną spędził na wypożyczeniu w Wigrach Suwałki. W barwach klubu z Suwałk zagrał w 10 ligowych meczach. Wcześniej grał w Legii Warszawa, dla której zagrał w m.in. 9 meczach Ekstraklasy w których zdobył 2 bramki. Za sobą ma także grę w Młodzieżowej Lidze Mistrzów UEFA. W tych prestiżowych juniorskich rozgrywkach rozegrał 10 spotkań, strzelił 1 bramkę i zaliczył 2 asysty. Na swoim koncie ma także występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski. W reprezentacjach U-19, U-18, U-17, U-16 I U-15 zagrał w 34 meczach w których zdobył 12 bramek.

Ryczkowski nieoficjalnie zadebiutował w Chojniczance w trakcie sparingu z Finishparkiet Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie, gdzie na placu gry pojawił się w 46 minucie.

RYCZKOWSKIWitamy w klubie i życzymy powodzenia!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

1 Komentarz do “Transfer nr 10: Adam Ryczkowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi