Transfer nr 11: Bartosz Skowron

Skomentuj

Bartosz Skowron kolejnym nowym zawodnikiem Chojniczanki. Nowy gracz związał się z naszym klubem roczną umową.

Nominalną pozycją tego 20-letniego zawodnika jest prawa obrona. W Chojniczance zdążył już zagrać w sparingach z Lechią Gdańsk, Pogonią Szczecin i Finshparkiet Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Z zespołem trenuje już od ponad dwóch tygodni.

Skowron poprzednio był zawodnikiem Legii Warszawa i regularnie grał w jej III-ligowych rezerwach. W sezonie 2016/17 zagrał w 20 meczach w których zdobył 1 bramkę. Nowy zawodnik Chojniczanki to także młodzieżowy reprezentant Polski (2 mecze w U-18, 3 mecze w U-17).

Bartosz Skowron to trzeci młodzieżowiec zakontraktowany tego lata. Wcześniej informowaliśmy o podpisaniu kontraktu z Oskarem Paprzyckim i Adamem Ryczkowskim.

Bartosz-SkowronWitamy w klubie!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi