Nowości adidas w Strefie Kibica i e-sklepie

W Strefie Kibica i e-sklepie wciąż rozserzany jest asortyment prosto od naszego partnera technicznego firmy adidas.

W tym tygodniu w sprzedaży pojawiły się m.in. damska bluza adidas, nowe plecaki, torba „listonoszka”, spodenki meczowe na sezon 2017/18, worek na buty w kolorze złotym, spodenki w kolorze czarnym – model meczowy oraz treningowy. Produkty są już dostępne w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera oraz e-sklepie (www.sklep.mkschojniczanka.pl).

damska parma-czarna-nowo plecak-linear-now plecak-linear-roz squadra-czarna-nowo squadra-nowo torba-nowosc worek-na-buty-adidas-nowoscZachęcamy do zakupów!