Witamy w Klubie Biznesu firmę Karman Auto!

3 komentarze

Jest nam niezmiernie miło poinformować o podpisaniu kolejnej umowy sponsorskiej.
Do grona Naszych partnerów dołączyła firma Karman Auto. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę!

KARMAN AUTO to firma handlowa zajmująca się sprzedażą oryginalnych części zamiennych, chemii samochodowej oraz akcesoriów do samochodów osobowych i dostawczych. Siedziba naszej firmy znajduję się w Chojnicach przy ul. Kasztanowej 4.

chbn

Doświadczenie i świadomość wyzwań – zmieniającej się rzeczywistości branży motoryzacyjnej sprawia, że potrafimy zaspokajać oczekiwania Klientów, na bieżąco aktualizując ofertę do realnych potrzeb. Oferujemy w sprzedaży bogaty asortyment części motoryzacyjnych do samochodów osobowych i dostawczych, różnych marek, produkcji europejskiej, azjatyckiej i amerykańskiej.

Satysfakcja i zaufanie – zespół KARMAN AUTO służy doradztwem w wyborze optymalnych rozwiązań produktowych, technicznych i cenowych obsługując Klientów indywidualnych, firmy, podmioty prawne, instytucje samorządowe, państwowe i użyteczności publicznej, organizacje pozarządowe, administrację państwową, warsztaty oraz serwisy, do których kierujemy dedykowaną ofertę wyposażenia.

Więcej znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/karman.chojnice/

3 Komentarze do “Witamy w Klubie Biznesu firmę Karman Auto!

  • Naprawdę fajnie że mamy coraz więcej sponsorów. Zwracałem się już kilka tygodni temu w następującej sprawie : może by ktoś z zarządu lub osób tzw. „wszystkowiedzących” poinformował kibiców spoza Chojnic o niektórych technicznych sprawach dziejących się wokół klubu. Chodzi mi przede wszystkim o wiadomości w zakresie infrastruktury – czy i jaki remont został przeprowadzony? Przypominam że głośno mówiono o powiększeniu liczby miejsc siedzących, większym zadaszeniu czy powiększeniu parkingu wewnętrznego i poprawie stanu nawierzchni trawiastej ( o podgrzewanej płycie nie mówię ze względów oczywistych). Czy coś ruszyło się w tym temacie? W trakcie montażu oświetlenia były bardzo fajne zdjęcia a teraz całkowita cisza. Rozumiem że nic się nie dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi