Piąte spotkanie na Śniadaniu Biznesowym Klubu Biznesu

Skomentuj

W piątkowy poranek 21.07.2017 roku w Ośrodku wypoczynkowym „REJS”
w Charzykowach zostało zorganizowane kolejne już spotkanie z cyklu śniadań biznesowych. Podczas śniadania uczestnicy mieli okazję przedstawić swoje firmy, opowiedzieć o tym czym się zajmują oraz jakie mają potrzeby.

Zarówno spotkania poprzednie jak i to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.
Mimo wakacyjnej pory i ciepłej aury za oknem w piątkowym spotkaniu uczestniczyło ponad 40 firm z regionu, i z poza niego. Tym razem gościliśmy firmy między innymi z Łodzi, Bydgoszczy, Gniezna oraz Solca Kujawskiego. Była to już kolejna doskonała okazja jaką Klub Biznesu MKS Chojniczanka 1930 Chojnice stworzył aby w miłej i ciepłej atmosferze nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Wszystkim przybyłym dziękujemy i zapraszamy na następne tego typu spotkania, które odbędą się już niebawem. Obsłudze oraz Pani menager Ośrodka Wypoczynkowego ”REJS” w Charzykowach dziękujemy za tradycyjne już miłe i ciepłe przyjęcie.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi