GO-LEASING wspiera „Żółto-biało-czerwonych”!

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Chojniczanka 1930 Chojnice S.A z przyjemnością informuje
o podpisaniu umowy z firmą GO- leasing. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę. Witamy w drużynie!

GO-leasing jest dynamicznie rozwijającą się partnerską siecią brokerów leasingu, czyli można określić ich mianem „hurtowni leasingu”.

Kilka słów od GO- leasing:

Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Współpracujemy z 24 najlepszymi firmami leasingowymi oraz bankami, aby spełnić oczekiwania przedsiębiorców w zakresie finansowania ruchomości i nieruchomości. Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu na rynku. Nie pobieramy żadnych opłat od naszych Klientów!

Z pośród przeróżnych ofert leasingowych wyróżnia Nas:

• Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie zawierania umów leasingu. Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.
  • Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.
  • Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków. Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.
  • Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty – także w kontekście korzyści podatkowych i rachunkowych.
  • Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!
  • Bezpieczeństwo transakcji. Stosujemy zasady poufności i bezpieczeństwa powierzonych nam informacji.
  • Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilni. Szanujemy czas naszych Klientów – dojedziemy do nich w dowolne miejsce w Polsce.

W Chojnicach znajdziecie Nas:

Pocztowa 10/12 lok. 6 (I piętro)

W internecie natomiast pod adresem:

Numer telefonu: 733 199 199