Dołącz do Biura Prasowego Chojniczanki!

W związku z chęcią dalszego rozwoju mediów klubowych Chojniczanki, przeprowadzamy nabór na redaktorów strony mkschojniczanka.pl

Chojniczanka to Twój ukochany klub i marzysz o tym, by być bliżej swojej drużyny? Chcesz relacjonować mecze z trybuny prasowej, przeprowadzać rozmowy z zawodnikami, pomagać w tworzeniu klubowej telewizji i przekazywać informacje prosto z klubu? Jeżeli dodatkowo bardzo dobrze operujesz językiem polskim to jest to ogłoszenie dla Ciebie!

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z dziennikarstwem i pomóc w dalszym rozwoju mediów klubowych Chojniczanki.

Od uczestników naboru oczekujemy łatwości w pisaniu tekstów (także pod presją czasu) oraz umiejętnością pracy zespołowej.

Zainteresowanych, prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu Jakubem Piekutem pod adresem prasa@mkschojniczanka.pl lub numerem telefonu: 664 935 869.