JAREXS w gronie Klubu Biznesu Chojniczanki!

Skomentuj

Zarząd klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. informuje o nawiązaniu współpracy z firmą JAREXS. Witamy w naszym żółto-biało-czerwonym Klubie Biznesu nowego złotego sponsora i dziękujemy za zaufanie!

Przedsiębiorstwo Usługowe  JAREXS Sp. z o.o. powstało w 1989 roku koncentrując się w początkowym okresie działalności na usługach z zakresu ochrony fizycznej oraz utrzymania czystości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, stale poszerzają wachlarz usług. W chwili obecnej oferują między innymi:
-ochronę osób i mienia
-systemy zabezpieczeń
-ochrona przeciwpożarowa
-inteligentne domy
-outsourcing procesów przemysłowych
-pielęgnacja terenów zewnętrznych

Starają dostosowywać się do każdego odbiorcy i potrafią twórczo połączyć doświadczenie zdobyte przez ponad 25 lat istnienia na rynku z elastycznością działania.

Dynamiczny rozwój firmy to nie tylko ciągle rosnąca liczba pracowników czy ekspansja terytorialna w oparciu o nowe oddziały, lecz także powiększający się wachlarz świadczonych usług. Dlatego firma JAREXS wciąż inwestuje w sprawne i skuteczne zarządzanie. W celu zagwarantowania najwyższej jakości wdrożyli również system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001. Systemowe rozwiązania pozwalają utrzymać najwyższe standardy świadczonych usług. Posiadają także status Zakładu Pracy Chronionej.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową firmy: http://jarexs.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi