Grzegorz Kapica: To miejsce zawsze będzie dla mnie wyjątkowe

Skomentuj

Dyrektor sportowy Ruchu Chorzów, Grzegorz Kapica przed meczem Chojniczanka – Ruch Chorzów.

W niedzielę o godzinie 17:00, Chojniczanka zmierzy się na własnym stadionie z Ruchem Chorzów. Będzie to pierwsze starcie tych zespołów w historii. Pomiędzy tymi zespołami, są jednak pewne punkty wspólne, a jest nią osoba Grzegorza Kapicy, który w latach 2010-2012 był pierwszym trenerem Chojniczanki, a teraz jest dyrektorem sportowym w klubie z Chorzowa. – Dla mnie mecz z Chojniczanką zawsze będzie wyjątkowy. Chojnice już na zawsze pozostaną wyjątkowe w moim życiu. Na bieżąco śledzę to co dzieje się w klubie. Byłem teraz w środę w Katowicach i jak Chojniczanka gra na Śląsku staram się być na każdym jej meczu. Oczywiście w niedzielę także będę w Chojnicach. Od mojej ostatniej wizyty sporo się pozmieniało, ale te zmiany zawsze wychodziły na korzyść klubowi. – mówi Grzegorz Kapica.

Najbliższy rywal Chojniczanki nie jest w łatwej sytuacji w tym sezonie. Do bieżących rozgrywek, drużyna z Chorzowa przystąpiła z -5 punktami. Po 5 kolejkach, Ruch plasuje się na ostatniej pozycji z bilansem jednej wygranej i czterech porażek. – Przegraliśmy w środę spotkanie w Bielsku-Białej, teraz jedziemy na kolejny mecz. Mamy młody zespół i ci chłopacy, nie mają prawa się smucić z takich kolei rzeczy. Każde kolejne spotkanie, to szansa na poprawę, więc teraz jedziemy do Chojnic zawalczyć o najlepszy wynik. Na Pomorze jedziemy w dobrych, bojowych nastrojach. – twierdzi były szkoleniowiec Chojniczanki.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA
fot. Łukasz Sobala / PressFocus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi