Informacje dotyczące sprzedaży biletów na mecz z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza

2 Comments

Zarząd MKS „Chojniczanka 1930” SA podjął decyzję dotyczącą przedsprzedaży biletów na mecz 1/8 finału Pucharu Polski: Chojniczanka Chojnice – Bruk-Bet Termalica Nieciecza. który rozegrany zostanie w środę 27 września o godzinie 15:30.

Bilety na mecz Pucharowy będzie można kupić już od piątku 8 września. Dystrybucja wejściówek prowadzona będzie w Strefie Kibica znajdującej się na II piętrze w Domu Towarowym Libera, a od czwartku 14 września także w internecie poprzez platformę kupbilet.mkschojniczanka.pl i kupbilet.onet.pl.

Przez cały okres przedsprzedaży, posiadacze karnetów na mecze Chojniczanki w rundzie jesiennej Nice 1 Ligi sezonu 2017/18 mają możliwość zakupu tańszego biletu. Do środy 13 września istnieje także możliwość zachowania swojego miejsca przypisanego na karnecie. Po tym terminie niewykupione miejsca trafią do wolnej sprzedaży.

Do środy 13 września, kibice nie posiadający karnetu także mogą kupić wejściówkę, z tym że zablokowane są wszystkie miejsca zajmowane przez karnetowiczów. Wolna sprzedaż biletów ruszy w czwartek 14 września.

GODZINY OTWARCIA STREFY KIBICA:
Dni robocze: 10:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 13:30

CENY BILETÓW:
Karnetowicze: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy)
Kibice bez karnetu: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy)
W dniu meczu: 30 zł (bez podziału na bilety normalne i ulgowe).

Członkowie Sekcji Seniora i honorowi członkowie klubu, którzy są zainteresowani wejściem na ten mecz, proszeni są o kontakt z sekretariatem klubu (osobiście lub telefonicznie w dni robocze od 9:00 do 14:00. Tel. 52 397 50 01), do dnia 14 września.

2 Komentarze do “Informacje dotyczące sprzedaży biletów na mecz z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza

• Nie mam karnetu , zakupiłem bilet ale na wydruku pisze data 23.09 i mecz z Olimpią Grudziądz . Nawet nie zwróciłem uwagi . Muszę bilet wymienić czy na kodzie jest ok ?

• Witamy. Jest to kod wygenerowany na mecz z Olimpią Grudziądz i tylko podczas tego wydarzenia będzie aktywny. Jeżeli chce Pan wejść na mecz z Bruk-Bet Termalicą, należy wymienić bilet. Przepraszamy za kłopot.